Dukagjin Lipa nis pushimet me familjen, zgjedh Ulqinin për ta vizituar

Share Messenger

dugagjin lipaFamilja e Dua Lipës ka nisur pushimet.Babai i këngëtares, Dukagjin Lipa ka publikur imazhe në rrjete sociale bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët.Lipa, ka zgjedhur Ulqinin njërin nga vendet për ta vizituar këtë verë. Në fotot që ka postuar ka shkruar: ‘Distancimi shoqëror nga një milje detare’.

Ai ka zgjedhur të tregoj edhe bukuritë e bregdetit të Ulqinit, duke pozuar afër Kalasë.

 

https://www.instagram.com/challenge/?next=/p/CDtF7Iqh6Sc/%253Futm_source%253Dig_embed%2526utm_campaign%253Dloading

Share Messenger

Më të lexuarat