Dua Lipa publikon videoklipin interesant për singëlin e ri nga albumi

Share Messenger

Dua Lipa ka zgjedhur këngën ‘Hallucinate’ nga albumi ‘Future Nostalgia’ për ta publikuar si singël të radhës.

Të gjithë prisnin ‘Levitate’ por Dua Lipa ka zgjedhur që në kushte karantine t’i realizojë një videoklip këngës ‘Hallucinate’.
Ajo shfaqet në video si një personazh i animuar, me shumë animacione dhe efekte vizuele.

“Hallucinate” është kënga e katërt nga albumi që ka publikuar këtë vit, të cilës Dua i ka ralizuar videoklip dhe e ka lansuar si singël.

Share Messenger

Më të lexuarat