Dua Lipa ndër më të komentuarat e “AMA Awards”

Share Messenger

Mbëmbjen e kaluar u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘AMA Awards’, në mesin e së cilëve ishte edhe këngëtarja me famë botërore Dua Lipa.Sigurish që ndër më të komentuarat ishte Dua Lipa, kuptohet komente pozitive pati sei për dukjen ashtu edhe ër pozimet e saja.Ajo u shfaq në eventin prestigjioz së bashku me të dashurin e saj Anwar Hadid, e veshur me një fustan tejet elegant.

“Dua Lipa ishte si Barbie, e veshur me Miu Miu, me pak fjalë i ishte përshtatur kodit të veshjes në AMA”,-ka shkruar Vogue.Fustani ishte në ngjyrë rozë i kombinuar me taka të zeza dhe një varëse smeraldi. Revista të njohura si ‘Vogue’ apo ‘Glamour’ e klasifikuan këngëtaren si një prej personazheve të veshur më bukur.

View this post on Instagram

💗 @amas 💗

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Share Messenger

Më të lexuarat