Dua Lipa arrin në Prishtinë

Share Messenger

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur në Prishtinë, kështu bën të ditur burime të Gazetës Express.

Kujtojmë se Dua Lipa do të performojë në festivalin Sunny Hill i cili do të mbahet në Parkun e Gërmisë më datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht.
Përveç disa këngëtarëve shqiptarë, në këtë festival do të performojnë edhe këngëtarë të tjerë me famë botërore.

Share Messenger

Më të lexuarat