Donaldi godet me deklaraten fundit ne Big Brother VIP

Share Messenger

Aktori nga Shqipëria, Donald Veshaj, është ndër personazhet që ka vëmendje mjaft të madhe për momentin.Ai së fundmi është nominuar bashkë me Einxhel dhe të dashurën e tij këngëtarja nga Kosova, Beatrix Ramosaj.
Nesër është spektakli i “Big Brother Vip”, ku pritet që njëri nga ta të eleminohet përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por që ekziston mundësia e kthimit përmes biletës kthyese, ku Einxhel kishte mundësin të vazhdonte lojën edhe pasi që u eleminua.

Por Donaldi sot tha se do ta shqyej bileten kthyese, nëse eleminohem, nuk do të kthehem më, ku Trixa e pyeti as për mua, ndërkohë që Donaldi e replikoi duke i thënë jo se për shkak se publiku nuk më do më kurse me ty e vazhdojë jashtë.

Share Messenger

Më të lexuarat