Dest do të qëndrojë në Barcelonë për të luftuar për një vend në formacion

Share Messenger

Dest është lidhur me një kalim në Bayern Munchen dhe Chelsea, por ai dëshiron që të luftojë për të qenë në formacionin e Barçës

Sergino Dest është i përkushtuar për të luftuar për një vend në formacionin e Barcelonës dhe për momentin nuk mendon për ndonjë transfer, shkruan Mundo Deportivo.

Amerikani është lidhur me disa skuadra me top klube në Europë, përfshirë Bayern Munich dhe Chelsea.

Dest është gati për të garuar në pozitën e anës së djathtë në Barça, por përfaqësuesi i tij do të mbetet i hapur për të pritur oferta deri në mbylljen e afatit kalimtar të janarit.

Share Messenger

Më të lexuarat