Dështon transferimi i Muriqit në Club Brugge

Share Messenger

Transferimi i Vedat Muriqit në Club Brugge raportohet të ketë dështuar.

Gazetari i njohur italian, Nicolo Schira raporton se sulmuesi kosovar nuk i ka kaluar testet mjekësore te klubi belg.

Kësisoj marrëveshja ka dështuar dhe Muriqi do të rikthehet në Lazio.

Share Messenger

Më të lexuarat