Deputeti i AAK-së publikon me video duke shijuar me mëngjes 10 kafe

Share Messenger

Bekë Berisha, deputeti i AAK-së, deklaroi se i pinë 50 kafe gjatë ditës.Mëngjese të zakonshme me punë dhe takime thotë se i ka Berisha, derisa ka treguar se për gjatë gjithë ditës, ai në total i pi rreth 50 kafe.Deputeti nga Istog këtë e dëshmoi edhe përmes publikimit të një video.

Ai shihet teksa nuk ‘ngopet’ me expreso.Shikoni pamjet:

Deputeti kosovar qe s'din te 'ngopet' nga kafet

Deputeti kosovar qe s'din te 'ngopet' nga kafet

Gepostet von Inspirimi am Mittwoch, 24. April 2019

Share Messenger

Më të lexuarat