Dalin pamjet e iOS 11 në iPhone 8, ja si do duket

Share Messenger

iPhone i ridizajnuar i këtij viti është pothuajse i konfirmuar, falë zbulimeve paraprake nga zbuluesit online dhe kompanitë furnizuese të Apple.

Kështu që, tashmë jemi pothuajse të sigurt se si do të duket modeli i ri i iPhone 8, por si do të duket iOS 11 në një model si iPhone 8?

Dizajneri Max Rudberg vendosi që t’i përdorë aftësitë e tij për të imagjinuar se si do të mund të duket ai dhe është me të vërtetë mahnitës.

iPhone i ri pritet që të ketë një ekran 5.8 inç OLED që shtrihet deri në skajet e fundme të telefonit më të famshëm në botë. Natyrisht, në një telefon me ekran të tillë, iOS 11 do të duket krejt ndryshe.

Share Messenger

Më të lexuarat