Cozman dhe Memli pozojnë bashkë (FOTO)

Share Messenger

Memli Krasniqi ka zgjedhur të shoqërohet me Cozman gjatë një daljeje në pishinë.

Ministri i Bujqësisë në detyrë dhe reperi kanë bërë një fotografi të përbashkët në një pishinë.

Duke qenë se temperaturat janë shumë të larta, freskimi është padyshim zgjidhja më e mirë.

“Dita për pishinë…”, ka shkruar Cozman në përshkrimin e fotografisë.

Në fotografi është edhe menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti.

Kujtojmë që për shumë vite (1995-2004), Memli ka qenë aktiv në industrinë muzikore si pjesë e grupit “Ritmi i Rrugës”, së bashku me Arbër Reçin.

Share Messenger

Më të lexuarat