Challandes merr vendim, a do ta ftoj Bernard Berishën për ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut?

Share Messenger

Në ndeshjen e fundit të kombëtares së Kosovës, pati një përplasje mes futbollistit, Bernard Berisha dhe trajnerit, Bernard Challandes.

Për shkak të kësaj përplasje, u raportua se Challandes nuk do ta ftoj në ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut në tetor.

Por, Challandes ka vendosur të lë anash inatet. Sipas gazetarit të njohur, Arlind Sadiku, trajneri i Kosovës do ta ftoj Bernard Berishën.

Bernard Berisha do të jetë pjesë e kombëtares në ndeshjet kundër Maqedonisë së Veriut, Sllovenisë dhe Greqisë.

EkskluziveTrajneri i Kosoves, Bernard Challandes do ta ftoje Bernard Berishen per ndeshjet e tetorit kunder Maqedonise se Veriut, Sllovenise dhe Greqise.

Gepostet von Arlind Sadiku am Montag, 21. September 2020

Share Messenger

Më të lexuarat