Capello për Messin: Nuk e kam parë kurrë duke vrapuar aq shumë

Share Messenger

Fabio Capello është i befasuar me paraqitjen e Leo Messit mbrëmë ndaj Juventusit.

Skuadra e Barcelonës mbërmë arriti ta mposhtë Juventusin me rezultat final në 0:2, ku protagonisit i golit të dytë ishte edhe vet Leo Messi.

Ish-trajneri italian, Capello thotë se nuk e ka parë të vraponte qa shumë Leo Messin.

“Nuk kam parë Messin kurrë të vraponte aq shumë”, ka thënë Capello.

“Juventus vuajtën shumë dhe ishin me fat që rezultati final ishte 0:2”, tha mes tjerash italiani.

Share Messenger

Më të lexuarat