Bora Zemani publikon fotografi krah një personi, thuhet se është Donaldi

Share Messenger

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani është mjaft e dashur për publikun, teksa së fundmi është rikthyer sërish në vëmendje të mediave rozë për lidhjen me aktorin, Donald Veshaj.

Mbrëmë, mikesha e saj, këngëtarja Semi Jaupaj publikoi një fotografi së bashku me aktorin dhe moderatoren, teksa shkroi: Shokë përgjithmonë!
Ndërsa para pak minutash vetë moderatorja ka publikuar disa fotografi ku në njërën nga to shihet krah një personi, për të cilin ndjekësit kanë filluar të dyshojnë se është Donaldi.

Pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother Albania VIP”, u publikuan disa fotografi të Borës dhe Donaldit krahas njëri-tjetrit, por që nuk reaguan asnjëherë.

Share Messenger

Më të lexuarat