Bleona festoi ditëlindjen, por nuk i ka bërë 35 vjet

Share Messenger

Bleona Qereti nuk e ka problem moshën, mirëpo preferon që ditëlindjet t’i festojë ndryshe.

Këngëtarja pati ditëlindjen më 14 maj dhe gjithçka u duk si një ditëlindje e zakonshme, derisa dikush (një ndjekës në “Instagram”) na kujtoi se Bleona nuk është 35 vjeçe.

Në një postim në “Instagram” Bleona falenderoi prindërit, Oli dhe Nazmi, për dhuratën e ditëlindjes – një tortë në Hollywood Walk of Fame.

Po në të njëjtin postim ajo shkroi “për të gjithë të shqetësuarit, unë celebroj vitet e karrierës [në muzikë]”.

Bleona është lindur në vitin 1979 dhe këtë vit ka mbushur 41 vjet.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/p/CANCeVVJEoS/%253Futm_source%253Dig_embed%2526utm_campaign%253Dloading

Share Messenger

Më të lexuarat