Bleona: E dua pafundësisht. Ky është politikani i famshëm që ia thotë (Foto)

Share Messenger

A e dini kush është politikani i preferuar i këngëtares së mirënjohur Bleona Qerreti?!

Ai është Sali Berisha dhe këtë Bleona e ka pranuar haptas gjatë një interviste në “Zonë e Lirë”. Ajo deklaroi se ishte mirënjohëse ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi ai i riktheu të atin në punë, shkruan Albeu.com.

“E dua pafundësisht Sali Berishën se ka kompensuar dëmin moral që ka pësuar babai im si ushtarak, e ka kthyer në punë me një gradë më të vogël, por e ktheu, dhe unë e dua shumë e përshëndes atë dhe familjen e tij që i kam si familjen time,”-u shpreh Qereti.

Share Messenger

Më të lexuarat