Besi dhe Xhensila i bëjnë Ajkës dhuratën më të ëmbël për ditëlindje

Share Messenger

Ditën e djeshme princesha e Besit dhe Xhensilës, Ajka festoi ditëlindjen. Vogëlushja mbushi 2 vjeç dhe mami e babi u kujdesën që t’ja bënin këtë ditë të paharrueshme me një festë si në përralla.

Në festë morën pjesë familjarët e miqtë më të ngushtë teksa ambienti ishte dekoruar me plot ngjyra e lodra, si në botën e çudirave.

Për 2-vjetor Besi dhe Xhensila i kanë bërë dhuratë Ajkës një qenush pomerian. Këtë e ka zbuluar vetë Xhensila me një postim në Instagram ku shkruan “Do kalojmë në overdozë ëmbëlsire”.

Share Messenger

Më të lexuarat