Bëri operacion vithet dhe i mbeti shenja e tmerrshme, vajza bën më pas veprimin e pabesueshëm

Share Messenger

Nicola Fletcher, mama e dy fëmijëve ka rrëfyer historinë e saj për tabloidin anglez Daily Mail.

36-vjeçarja e kishte të pamundur të ulej për më shumë se 10 vite rresht për shkak të një kisti super gjigant në të pasmen e saj të majtë.

Gruaja nga Blackpool, filloi të shikonte shenjat e para në moshën 19-vjeçare.

Ajo është diagnostikuar më sëmundjen e Crohn, gjendje e cila shkakton humbje peshe dhe urinim të shpeshtë.

Fletcher vendosi të operohej 10 vite pasi duroi dhimbjen e tmerrshme dhe mbeti me një shenjë gjigante.

Më pas ajo vendosi të bënte tatuazh në pjesën e operacionit, një trëndafil gjigant i cili u votua më i shëmtuari i vitit 2015.

Share Messenger

Më të lexuarat