Behrami e ka fut në ‘xhep’ Neymarin, shikoni reagimet nga bota

Share Messenger

Valon Behrami është duke zhvilluar një ndeshje fantastike ndaj Brazilit.Siç duket puna e Behramit në ndeshjen e sotme është të ndalojë Neymar Juniorin dhe deri më tani po ia del mjaft mirë.aBlicNë pjesën e parë të takimit, Behrami nuk e lejoi Neymarin që të paraqesë rrezik për portën e Zvicrës.

Ndeshja e mirë nga Behrami nuk mbeti pa u vërejtur edhe nga tifozët, të cilët në rrjetet sociale kanë lavdëruar mesfushorin kosovar të Zvicrës.Ja reagimet:“Neymar është i ngrohtë dhe i rehatshëm në xhepin e Behramit”, shkruan një tifoz në Twitter.

O Benfiquista 🇵🇹
@umtetracampeao
Neymar 0 Behrami 5

8:52 PM – Jun 17, 2018
3
See O Benfiquista 🇵🇹’s other Tweets
Twitter Ads info and privacy
“Në pjesën e parë, Behrami e futi Neymar në xhep.”Vërteta thuhet: Behrami e futi Neymarin në xhepin e tij në pjesën e parë!

Share Messenger

Më të lexuarat