Befasia e ditës/ Arilena dhe 2po2 po vijnë me duet

Share Messenger

Arilena Ara është gati për të publikuar albumin e saj.

“Popart” do të titullohet albumi ku ka bashkëpunuar me emra të njohur të skenës muzikore, shkruan IO.

Befasia e ditës ishte që Arilena në këtë album do të sjellë edhe një bashkëpunim me reperin e famshëm, 2po2.

“Mirësevjen, djali i keq”, shkroi ajo krahas imazhit, duke e rikthyer në skenë pas shumë kohësh.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/arilenaaraa/%253Futm_source%253Dig_embed%2526ig_rid%253D7994d945-7be7-48ca-b0f3-33501f520642

Share Messenger

Më të lexuarat