Bashkëshortja e Granit Xhakës, elegante dhe tërë shkëlqim

Share Messenger

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të famshëm dhe më të suksesshëm shqiptar në botë, por, mediat krahas karrierës së tij shfaqin interesim edhe për jetën e tij personale.

Graniti është i martuar me Leonitën me të cilën është në lidhje prej vitesh e që kohë ëm parë janë për prindër për herë të parë.

Bashkëshortja e futbollistit është poashtu mjaft e komentuar e kjo më shumë për shkak të postimeve në rrjetet sociale ku është mjaft aktive.

Leonita në një postim të radhës në Instagram u shfaq e këndshme dhe në formë të mirë, e veshur me një fustan me lule ajo reflektonte përplot shkëlqim.

https://www.instagram.com/challenge/?next=/leonita.x/%253Futm_source%253Dig_embed%2526utm_campaign%253Dloading

Share Messenger

Më të lexuarat