Auto salloni Rrota – Sjell mbi 60 modele të ndryshme të veturave elektrike për fëmijë

Share Messenger

Ku gjenden veturat elektrike më eksluzive për fëmijë? Kosova tashmë ka një destinacion se ku të bleni dhuratën më të bukur për fëmijët tuaj. “Autosalloni Rrota – Vetura per Femije” tashmë ka arritur që të jetë vendi ideal ku mund të bëni përzgjedhjen përfekte për të blerë një makinë për fëmijët tuaj qoftë për rastin e ditëlindjes apo vetëm thjeshtë një dhuratë e bukur me të cilën fëmiu do të argëtohet pa fund.

“RROTA” si autosalloni i parë dhe i vetëm në Kosovë i cili ofron eksluzivisht mbi 60 modele të ndryshme të veturave dhe motocikletave për fëmijë është vendi ku ju do të duhet ta vizitoni patjetër. Me pikat e shitjes në Fushë Kosovë dhe Prizren – si dhe me shitje online (përmes faqes në INSTAGRAM ose FACEBOOK “Autosalloni Rrota – Vetura per femije”) ju mund të bëni përzgjedhje të modeleve të ndryshme të veturave dhe motorëve të gjitha elektrike duke filluar nga 35€.

Autosalloni Rrota si pjese e “Rrota Smart Electronics” po ashtu ofron edhe produkte tjera innovative si: Motor elektrik, Bicikleta smart elektrike, hoverboard, trotinet elektrik, bicikleta dhe aksesor smart të ndryshëm. Cdo jave me oferta të reja – ju patjetër do ta gjeni modelin që për kohë të gjatë jeni duke e kërkuar. Vizito pikat “Rrota” dhe bëje përzgjedhjen menjëherë.

Share Messenger

Më të lexuarat