Audi e ‘furnizon’ Real Madridin me vetura, këto modele i zgjodhën lojtarët!

Share Messenger

“Audi” dhe Real Madridi kanë kohë që po bashkëpunojnë dhe si gjithmonë edhe këtë vit, marka e njohur gjermane ua ka bërë nga një dhuratë lojtarëve madrilenë.

Trajnerit, Zinedine Zidane dhe gjithë skuadrës së Real Madridit të hënën iu dhurua nga një “Audi” luksoze.

Mediat kanë zbuluar edhe modelet që zgjodhën futbollistët e klubit spanjoll:

Álvaro Odriozola – A7 Sportback 50 TDI quattro tiptronic

Lukas Vazques – A7 Sportback 55 TFSI quattro S tronic

Marselo Vijera – A7 Sportback 50 TDI quattro tiptronic

Marco Asensio – A7 Sportback 55 TFSIe quattro tiptronic

Rafael Varane – e- tron Sportback 55 quattro

Vinisijus Junior- e- tron Sportback 55 quattro

Karim Benzema – Q5 40 TDI quattro S tronic

Marijano Dijas – Q7 50 TDI quattro tiptronic

Andrij Lunin – Q7 50 TDI quattro tiptronic

Rodrigo Goes – Q7 50 TDI quattro tiptronic

Tibo Kurtoa- Q7 50 TDI quattro tiptronic

Dani Carvahal – Q7 50 TDI quattro tiptronic

Naćo Fernandes- Q7 50 TDI quattro tiptronic

Isco- Q7 50 TDI quattro tiptronic

Luka Modrić- Q8 50 TDI quattro tiptronic

Eder Militao – Q8 50 TDI quattro tiptronic

Ferland Mendi – Q8 50 TDI quattro tiptronic

Toni Kroos – Q8 50 TDI quattro tiptronic

Eden Azar – Q8 50 TDI quattro tiptronic

Carlos Casemiro – RS 7 Sportback quattro tiptronic

Fede Valverde – RS Q8 quattro tiptronic

Sergio Ramos – RS 6 Avant quattro tiptronic

Zinedine Zidane- RS 6 Avant quattro tiptronic

-Cilin do e merrni ju?

Share Messenger

Më të lexuarat