Arrihet marrëveshja, Rey Manaj transferohet në Angli

Share Messenger

Barcelona dhe Watfordi kanë arritur marrëveshje për Rey Manajn.

Sulmuesi kosovar do t’i bashkohet Watfordit në një kontratë tre vjeçare.

Ai do të jetë në Londër nesër për të nënshkruar kontratën.

Kujtojmë se Watfordi nga edicioni tjetër do të garojë në Championship, pasi në sezonin 2021/22 ra nga Premierliga.

Share Messenger

Më të lexuarat