Arbër Hajdari zbulon se cili është konkurrenti më i fortë

Share Messenger

Ndërsa i afrohet fundit, tensionet mes banorëve janë rritur në BBV.

Një armiqësi ka lindur tashmë mes Arjolës dhe Donaldit.

Teksa kanë diskutuar për marëdhënien e tyre gjatë spektaklit nuk kanë munguar as epitetet, akuzat dhe debatet mes kësaj dysheje.

Sigurisht që edhe opinionistët nuk nguruan ta komentonin këtë raport.

Ka qenë Arbër Hajdari i cili ka treguar se sipas tij një nga konkurrentet më të forta në shtëpi është Beniada Nishani.

‘’Në shtëpi ka aq shumë debate, mes Ilirit dhe Donaldit është krijuar një raport kaq i tensionuar saqë mendoj se konkurrentja më e fortë është Beniada. Është aq pozitive dhe sot mendoj se njerëzit aq kanë nevojë, për paqe dhe dashuri’’,- tha ai.

Share Messenger

Më të lexuarat