Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Share Messenger

Albërie HadergjonajKëngëtarja, Albërie Hadërgjonaj sot ka ditëlindjen.Ajo ka lindur me 15 shtator dhe sot mbush plot 45 vite.Hadërgjonaj, mori urime të shumta nga miqt dhe familjarët.

Rikujtojmë se së fundi, artistja shqiptare u komentua për një skandal mes kompanisë Arkiva shqip pra kompanisë që menaxhonte projektet muzikore. Pas kësaj, ajo shkëputi kontratën e marrëveshjes.

Share Messenger

Më të lexuarat