Agim Veliu deklarohet pak para se të hyjë në sallë, tregon se a ka ndërruar mendje

Share Messenger

Deputeti i LDK-së, Agim Veliu, i cili mbrëmë nuk e ka votuar Vjosa Osmanin për presidente, nuk do të votojë as sot.Kështu ka bërë të ditur vetë Veliu me anë të një deklarate të shkurtër për media.
“S’ka ndryshuar asgjë nga dje”, tha Veliu pak para se të hyjë në sallë.

Teksa nuk dëshiroi të prononcohet më shumë për media.Ndryshe, shefi i GP-së së LDK-së Arben Gashi, ka thënë se shefja e GP-së së LVV-së Mimoza Kusari-Lila, ka ushtruar presion dhe shantazh ndaj deputetëve të LDK-së, sidomos ndaj Agim Veliut, Avdullah Hotit dhe Driton Selmanajt.

Share Messenger

Më të lexuarat