Agim Çeku del i pafajshëm në rastin “Veteranët”, Haradinaj: E vërteta triumfoi

Share Messenger

Anëtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj ka publikuar foto me Agim Çekun pasi u shpall i pafajshëm në rastin e veteranëve.

Haradinaj përmes një postimi në “Facebook” thotë se Gjeneral Çeku dhe udhëheqësit e tjerë̈, sot triumfuan me të drejtë duke u shpallur të pafajshëm.

Postimi i Haradinajt:

Respektimi i drejtësisë nga krerët e Komisionit Verifikues të Veteranëve, është dëshmi se e vërteta sado e vonuar do të triumfojë.Gjeneral Çeku dhe udhëheqësit e tjerë, sot triumfuan me të drejtë duke u shpallur të pafajshëm.Suksese miqve të mi!

https://www.facebook.com/DautHaradinaj/posts/3538087802910989

Share Messenger

Më të lexuarat