Adnan Januzaj nuk ka vend në formacionin startues në takimin kundër Villarrealit

Share Messenger

Futbollisti me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj është duke e ndjekur nga stoli takimin e Real Sociedadit kundër Villarrealit.

Januzaj gjendet në bankinën e skuadrës baske për këtë duel.

Momentalisht është duke u zhvilluar minuta e 33-të dhe rezultati është i barabartë 1:1.

Real Sociedadi i Januzajt është duke kaluar nëpër një formë jetësore pasi që pas dhjetë javësh në La Liga kryesojnë tabelën me 23 pikë, aq sa ka edhe Atletico.

Share Messenger

Më të lexuarat