AAK-ja fiton më së shumti ulëse në Kuvendin e Rahovecit

Share Messenger

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës i ka fituar 12 vende në Kuvendin Komunal të Rahovecit, sipas rezultateve të publikuara nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.Në vendin e dytë është Lëvizja Vetëvendosje me shtatë ulëse, ndërsa në vendin e tretë dhe të katërt është Lidhja Demokratike dhe Partia Demokratike me nga gjashtë ulëse.

Share Messenger

Më të lexuarat