AAK hap fushatën në Prishtinë, premtohet zgjidhje e problemeve (VIDEO)

Share Messenger

AAK e drejtuar nga Ramush Haradinaj ka mbajtur tubimin elektoral në Prishtinë.

Aty Haradinaj dhe kandidati i kësaj partie për kryetar, Arbër Vllahiu kanë premtuar zgjidhjen e problemeve dhe ndërkombëtarizimin e kryeqytetit, njofton Klan Kosova.

Në tubimin në Prishtinë u prezantuan të gjithë kandidatët për kryetarë të të gjitha komunave.

Share Messenger

Më të lexuarat