A do ta nderojë Barca sonte Realin ?

Share Messenger

Sonte Barcelona pret Real Madridin në “Camp Nou”.

Ndërkohë, në Spanjë po vazhdon debati i madh nëse Barcelona duhet të bëjë kordonin ndaj Real Madridit.

Tifozët katalunas janë shprehur kundër idesë që Barca të nderojë Realin, për triumfin në La Liga, Ligën e Kampionëve dhe Superkupë, përcjellë “Lajmi.net”.

Mbetet të shihet se çfarë vendimi ka marrë Barcelona.

Ndeshja sonte zhvillohet prej orës 22:00.

Share Messenger

Më të lexuarat