23 vite më e re, por ja çfarë thotë Adelina për marrëdhëniet me bashkëshortin

Share Messenger

Adelina tregoi se a e ka problem diferencën në moshë me bashkëshortin.

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është e martuar me avokatin maqedonas Serjozha Markov, me të cilin ka disa vite diferencë në moshë

Madje lidhur me këtë çështje ajo shumë herë është paragjykuar, por gjithmonë ka treguar se është shumë e lumtur dhe e dashuruar në lidhjen me Serjozhën.

Së fundi, një ndjekës e pyeti “Diferenca në moshë në çift sjell debate? Apo t’lejon të llastohesh me shumë? Pozitive/Negative?”.

Këngëtarja tha se nuk e ndjen fare diferencën në moshë me bashkëshortin, madje e sheh si gjë pozitive, ngase vlerëson se njv burrë më i pjekur në moshë e vlerëson një femër më shumë.

Adelina Tahiri njihet për jetën luksoze që bën, ajo kohë pas kohe sjell pamje brenda shtëpisë luksoze, ndërsa gjithmonë është e veshur nga brendet më të njohura.

Kujtojmë se Adelina Tahiri dhe Serjozha Markov janë prindër të një djali, që e kanë quajtur Joni.

Share Messenger

Më të lexuarat