19 të vdekur dhe 703 raste të reja me Coronavirus

Share Messenger

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga Covid, 19 persona si dhe kanë rezultuar pozitivë 703 të tjerë.Sot janë shëruar 2.255 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 131.930.Njoftimi i plotë:

https://www.facebook.com/Ministria.Shendetesise.RKS/posts/2084597441697832

Share Messenger

Më të lexuarat