​Barcelona me komunikatë zyrtare, çfarë do të ndodh në ora 13:30

Share Messenger

Iniesta do të zbulojë të ardhmen nga ora 13:30.

Do të largohet apo do të qëndrojë në Barcelonë? Kjo tashmë do të mësohet nga ora 13:30 pasi klubi katalunas ka njoftuar se Andres Iniesta do të dalë në konferencë për media pas stërvitjes së sotme.

Në Spanjë raportojnë se epokës së Ineistas i ka ardhur fundi dhe se 33 vjeçari pas pak do të bëjë të ditur se do të largohet në fund të sezonit.

Share Messenger

Më të lexuarat