Zyrtare: Khabib cakton luftën e radhës, ky është kundërshtari

Share Messenger

Tifozët e UFC tashmë kanë marrë lajmin e shumëpritur.

Lufta e parashikuar për peshat e lehta në UFC mes Khabib Nurmagomedov dhe Dusin Poirier do të ndodhë.

Është presidenti Dana White që ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes për zhvillimin e luftës.

Kjo luftë do të zhvillohet në Abu Dhabi, më 7 shtator.

Share Messenger

Më të lexuarat