Zbulohet kush ishte femra që hyri në fushë në finalen Tottenham – Liverpool

Share Messenger

Pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve kishte vetëm dy momente interesante.

Në minutën e dytë të ndeshjes, u akordua penallti në favor të Liverpoolit, të cilën për mrekulli e shfrytëzoi Mo Salah, për t’i dhënë epërsinë skuadrës së tij.

Minutat në vazhdim treguan futboll të mërzitshëm dhe me pak raste, por më pas ndodhi një edhe skenë interesante.

Image
Një femër zhveshur u fut në fushën e lojë që detyroi gjyqtarin Skomina ta ndërprejë ndeshjen për pak çaste.

Bukuroshja bjonde është Kinsley Wolanski, e dashura e Vitaly Zdorovetskiy, një tifoz që gjithashtu kishte hyrë në fushë, në finalen e Kupës së Botës 2014.

Share Messenger

Më të lexuarat