Zbulohet foto që e postoi shoku i Reyesit pak para ngjarjes tragjike, ku humbi jetën ish-futbollisti i Arsenalit e Realit

Share Messenger

Mesditën e së shtunës, Jose Antonio Reyes, humbi jetën në një aksident tragjik.

Shkak i aksidentit, sipas mediave spanjolle është shpejtësia rreth 237 km/h.

Pikërisht pak para ngjarjes fatale, shoku i ngushtë i Reyesit, Huan Manuel Calderon, njeriu i vetëm që mbijetoj nga aksidenti, kishte postuar një foto rrjetin social në “Instagram”.

Duket se pak para aksidentit atmosfera në makinën e 35-vjeçarit kishte një entuziazëm të madh, i cili solli dhe shpejtësinë marramendëse.

Share Messenger

Më të lexuarat