Xherdan Shaqiri në garë për tu shpallur më i miri, ja si mund ta votoni

202 Shares Share Messenger

Xherdan Shaqiri në garë për tu shpallur më i miri, këtu mund ta votoniXherdan Shaqiri po konsiderohet si njëri nga transferimet më të qëlluara të verës.

Edhe pse erdhi për vetëm 13 milionë funte, futbollisti i lindur në Gjilan ka mahnitur me formën e tij me fanellën e Liverpool.

“Sky sport” ka bërë një sondazh për të zgjedhur transferimin më të qëlluar të verës së kaluar.

Shaqiri është në garë me Alisson, Torreira dhe Maddison.

Share Messenger

Më të lexuarat