Vitin e ri do ta presim qysh i ka hije, me borë!

135 Shares Share Messenger

Për shumë njerëz anë e mbanë botës është dëshirë e madhe që nata e vitit të ri të jëte me bore dhe petkun e bardh, po pra kjo pritet të ndodh, transmeton portali FishMedia.info. Ditën e hënë bëhet ndërrimi i motmotëve. Sigurisht të gjithëve i intereson se çfarë moti do të mbretëroj atë natë.

Sipas parashikimeve të meteorologëve, moti për natën e Vitit të Ri do të jetë -3 gradë celsius me reshje bore.
Ndërsa në ditën e parë të vitit 2019 do të jetë -6 gradë celsius por pa të reshura të borës.

Kurse dy janari do të -6 gradë celsius me shi dhe borë./FishMedia/

Share Messenger

Më të lexuarat