Violeta Veseli merr vëmendje me veshjen e saj gjatë votimit!

Share Messenger

Sot po mbahen zgjedhjet në vendin tonë ku përveç qytetarëve votojnë edhe krerët shtetëror.Kadri Veseli, sapo ka votuar bashkë me gruan e tij Violetën.Çifti, kanë votuar në shkollën ‘Faik Konica’.

Violeta, mori vëmendje me dukjen ku sot kishte zgjedhur një veshje elegante me ngjyrë të kaltër.Ndryshe, Kadri Veseli dhe bashkëshortja e tij votuan sot në ora 09:00.

Share Messenger

Më të lexuarat