Vesh fustan të tejdukshëm,zbulon gjithqka (Foto të nxehta)

8 Shares Share Messenger

Fotot më të reja që vijnë nga rrugët e Amerikës, rrallë herë mund të shihen. Duhet të jesh shumë e guximshme për të shëtitur me veshje të këtillë.

Dhe një guxim të tillë padyshim se e ka braziliania e bukur, lepurusha e Playboy-it dhe modelja Ana Braga, e cila trupin e saj të nxehtë dhe seksi, e ka treguar rrugëve të Los Anxhelosit.

Ana kishte veshur një fustan të tejdukshëm, ndërsa në plan të parë ishin gjinjtë e saj të bujshëm, pasi nuk kishte të veshura sutjena. Dhe pasi e ka kthyer shpinën, atmosfera është nxehur edhe më shumë, pasi vithet e saj super-seksi, shiheshin qartë.

Share Messenger

Më të lexuarat