Vdesin dy kosovarë në aksident trafiku në Gjermani

Share Messenger

Dy kosovarë nga Malisheva kanë mbetur të vdekur pas një aksident trafiku në Gjermani.

Indeksonline mëson se bëhet fjalë për një qift të ri, shkruan Indeksonline.

Personat në fjalë janë Labinot Kastrati dhe Elmedina Kastrati 24 vjeqare.

Share Messenger

Më të lexuarat