Vdes zëvendës ministri Arian Daci, djali i Nexhat Dacit – e zë orteku në Brezovicë!

222 Shares Share Messenger

Arian Daci, djali i Nexhat Dacit, është personi të cilin para pak çastesh e zuri orteku i borës në Brezovicë.

Lajmin e ka konfirmuar Rifat Bytyqi, pjesë e Njësitit të Shpëtimit në këtë Qendër Turistike.

“Po, mund t’ju konfirmojmë se ka ndodhur orteku dhe ne kemi shkuar në vendin e ngjarjes. E kemi nxjerr trupin e pajetë, ndonëse jemi munduar të japim ndihmën tonë maksimale. Ai nuk ka dhënë shenjta jete”, ka thënë ai.

Share Messenger

Më të lexuarat