Vajza e Shyhrete Behluli shfaqet nga pushimet, pamja e saj do t’iu mahnit

15 Shares Share Messenger

Engjëllusha Salihu tashmë bënë pjesë në grupin e këngëtarëve më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit.

Tani Engji përpos që ka sjell projekte të ndryshme me nënën e saj, ajo ka sjell edhe këngë solo që u pëlqyen shumë nga fansat e saj, shkruan rtv21.

Engjëllusha është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme nga jeta e saj.

E pas punës së madhe që kishte gjatë verës, ku ishte shumë e angazhuar me dasma dhe gjithmonë afër vetes kishte nënën e saj këngëtaren e njohur Shyhrete Behlulin, ajo ka vendosur për të pushuar.

Këngëtarja për pushime ka zgjedhur shtetin e Turqisë Engji në Instagram, ka publikuar disa fotografi nga pushimet e saj.

Share Messenger

Më të lexuarat