Vajza e Nysret Muqiqit me poza tejet joshëse (FOTO)

6 Shares Share Messenger

Albiona Muçiqi gëzon një famë falë babait të saj, këngëtarit Nysret Muçiqi.

Albiona pëlqen fotografitë dhe bukur shpesh edhe ekspozohet në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e bukur dhe me stil. Biona ashtu siç edhe e thërrasin njihet edhe për format e saj bombastike.

Share Messenger

Më të lexuarat