U kry, Neymarin shumë shpejt do të transferohet të gjiganti evropian

22 Shares Share Messenger

Neymar do të transferohet shumë shpejt të Real Madrid.

Kështu beson bashkëvendasi i tij Marcelo. Ky i fundit e ka thënë se beson që Neymar Jr. një ditë do të mbrojë ngjyrat e Los Blancos, shkruan Marca.

Neymar i ka prirë klubit parisian këtë edicion dhe skuadra që drejton Unai Emery llogaritet si favorit për ta fituar Champiosn League.

“Mendoj që Neymar do të luajë për Real Madridin një ditë”, ka thënë Marcelo.

Kujtojmë që Neymar verën e kaluar u transferua nga Barcelona në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro.

Por kohëve të fundit janë shtuar zërat se ai shumë shpejt do të transferohet në Real Madrid.

Share Messenger

Më të lexuarat