Tradhti dhe pasione të fshehur…Sot dalin në dritë të gjitha

Share Messenger

E Premte dhe Merkuri sot eshte ne pozicion te kundert deri ne 15 Prill
Gjate ketyre tre javeve do ngadalesojme shpejtesine e marrjes se vendimeve dhe do ti japim perparesi mendimeve qe do bejne analizen e ngjarjeve te koheve te fundit

Ne te njeten kohe Aferdita ne Dash bene nje lidhje jo hume te mire me Plutonin ne Bricjap

Problemet qe vijne nga Merkuri do prekin ne kete rast edhe fushen sentimentale
Do kemi dilema pasi edhe ngacmimet do jene te fuqishme

Aferdita do jete nen Presion nga Plutoni planeti i pasionit

Nje perballje e fuqishme midis te dyve do nenshkruaj pasionin per qendrese apo mbizoterim

Dashi do kete kujdes nga tradhetite dhe gabimet ne vleresimet e situatave ne inisiativat personale

Demi do kete nje jete te fshehte pasionante pr nuk duhet te ekspozohet me shume se ka keqkuptime

Binjaket do perballen me nje sulm social qe vjen nga gabimet qe kane bere ne jeten personale .Pasiguri emocionale

Gaforrja ne tentativen per te sunduar ne nje pozicion pune mund te keqkuptohen dhe te ndodh pikerisht e kunderta

Luani mbas shume veshtiresish do kuptojne pse nuk u ecte ne planet dhe ne punen qe donin

Virgjeresha duhet te kete kujdes ne disa shkembime ekonomike te cilat mund ti kompromentojne

Peshorja do kuptoj tradhetine ne bashkepunime apo ne bashkejetese .Ne kete rsat duhet shume durrim per te kuptuar situaten

Akrepi do jete nen trysni ne lidhje me punen e perditeshme dhe asaj qe ka pasion te beje

Shigjetari do tregoj force me te madhe ne kete periudhe ne lidhje me zoterimin e burrimeve financiare

Bricjapi sot do jete shume i lidhur me ceshtjet e nje prpapaskene familjare qe prek edhe ceshtjet ekonomike

Ujori do marri lajme shume interesante ku do mbizoteroj pasioni per tu takuar me persona qe interesohen

Peshqit do kene nje mundesi per te fituar ekonomikisht por nese nuk do kene kujdes humbja mund te behet prezente.

Share Messenger

Më të lexuarat