Thaçi shëtit me atlete që kushtojnë plotë 735 euro

Share Messenger

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është parë duke shëtitur ditë më parë në qytetin e Bratislavës me një veshje më ndryshe se herëve të tjera.

Në sy kanë rënë kësaj here diçka tjetër, Thaçi është parë me një parë atlete të rralla dhe që kushtojnë shumë, ato janë të markës “Zegna” dhe kushtojnë 735 funta britanike, ose 827.39 euro.

Herën e kaluar kur ai ka udhëtuar nga Aeroporti i Prishtinës për në Samitin e Berlinit, vëmendje kishte marrë madje edhe dizajni i bluzës që kishte veshur.

Thaçi në këtë foto kishte qenë pak para konferencës së Gobal Security në Bratisllavë.

Share Messenger

Më të lexuarat