Tha se po e lë muzikën, por po ndodh diçka tjetër (Foto)

Share Messenger

Këngëtari dhe tashmë deputeti i kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri kohë më parë ka deklaruar se në shtator do të largohet tërësisht nga muzika.

Këto ditë, ai ka qenë i angazhuar edhe nëpër mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.Kur të gjithë presin që ai të tregojë se po e lë vërtetë muzikën, Labi bëri një postim me të cilin bëri të gjithë të dyshojnë se ende do merret me këtë profesion.

“Sonte ne Ferizaj zani pushk. Mbremja e fundit për këtë sezon në Ferizaj” ka shkruar Labi, duke nënkuptuar se do vazhdojë edhe sezonin tjetër.

Share Messenger

Më të lexuarat