Testoi besnikërinë e të dashurës me një tjetër, filloi të qante nga zhgënjimi (Video)

11 Shares Share Messenger

E dashura e të riut të paemëruar nga Shtetet e Bashkuara, kishte ndryshuar në masë të madhe, refuzonte të kryente marrëdhënie seksuale dhe ishte bërë shumë feministe.

Për të parë nëse ajo vërtetë ishte e tillë dhe besnike, angazhoi një të ri të pashëm që të flirtonte me të, transmeton Telegrafi.

Kur partnerja tij nisi të qeshte dhe kënaqej në shoqërinë e të panjohurit, ai nisi të qante dhe ndjehej i zhgënjyer me veprimet e saj.

Filmimi i postuar më poshtë, tregon atë teksa tregon se është në një lidhje të hapur, ndërsa nuk heziton edhe t’ia prekë bicepsin e fryrë.

Mirëpo, e tëra nuk përfundon këtu, pasi pritet që të postohen edhe skena tjetër, partneres ia shfaqin momentet dhe reagimet që kishte pasur.

Share Messenger

Më të lexuarat